نویسنده اشکان ارشادی 

بچه‌هایی که مایلنند و خودشان می خواهند ، میتوانند مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، درخواست برای معرفی وب خود بدهند. 

برخی را که می شناسم خودم به مرور اضافه میکنم. ولی بازهم رضایت خیلی مهم است! 

هرکس مایل است ، زیر این مطلب ، با نظری به معرفی وب خودش بپردازد. 

در نظری ، وب خودش را با زبان خودش معرفی کند و خصوصیات وب خودش را بازگو کند.

دو نظر پشت سرهم تایید می‌کنم.

در طی نظری بخوبی ، جامع و فشرده ، خصوصیات وب خود را برشمارد و بگوید در چه موضوع و راستایی قرار دارد.

این معرفی هیچ سودی بحال اینجانب ندارد.

بچه های بلاگستان بیان ، همچنین می توانند بصورت متقابل دنبال کنند. 

این معرفی تنها با هدف معرفی وب دوستان این فضا صورت گرفته و نفعی بحال اینجانب ندارد. 

وب ها مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند. 

معرفی وب توسط اینجانب به معنای تأیید محتوا و فعالیت وب نیست و هر وبی خودش مسئول محتوایش چه نیک و چه بد است. 

وب اینجانب ، هیچ مسئولیتی در قبال وب های معرفی شده ندارد. 

وب اینجانب ، از آنجا که تا کنون در جهت ارتقای اطلاعات عمومی قدم برداشته ، تنها از وبهای معرفی شده درخواست دارد تا در راستای کارشان دیگران را نیز یاری کنند و بخوبی پاسخگوی سؤالات دیگران باشند. 

معرفی وب ها هیچ شرط و مسئولیتی از لحاظ زمان و غیره و غیره ؛ برای اینجانب ایجاد نمی‌کند و چنانچه وبی در خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران قدم بردارد به قید فوریت حذف می‌شود و در صورت اصلاح می تواند دوباره درخواست دهد. 

فعالیت وب ها و وبسایتها با مخاطبانشان! تنها میان آنهاست و نباید موضوعی را متوجه وب اینجانب کنند. 

شیوه معرفی و زمانبندی و ترتیب و غیره و غیره ، تابع زمان و مکان خودش است و چنانچه در متن پست وبی را معرفی کنم در ید اینجانب می باشد. 

وب ما ، بنا به ملاحظات مختارست به حذف و عدم تایید و یا اصلاح نظرات. 

مقدمه ای دو خطی در مورد وبش بنویسد و ارائه دهد. 

برای دیده شدن وبش ، زیر پستهای دیگر من نظر مرتبط با پست بگذارد و اگر در بلاگستان بیان هست ، وب اینجانب را دنبال کند که متقابلا دنبال می شود./ ( ترجیحا از موضوعات دینی فاصله بگیرید و از طرح سوال دینی پرهیز کنید. نظری اجتماعی یا پرسشی تاریخی و زبانی بهمراه انتقاد و پیشنهاد . ). 

وبهای دیگر سرویسها ، نیز می توانند با نظری کامل ، وب خودشان معرفی کنند و حتما در جعبه نظر وب خود را وارد کند. 

ترجیحا ، www  را نیز بنویسد و برای بهتر شدن در متن نظر هم آدرس خود بگذارد. 

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها